...::: Elite Horde Warriors :::...

...::: Elite Horde Warriors :::... Zapraszam


#1 2009-08-22 14:53:49

Grzeglord

Administrator

7640959
Zarejestrowany: 2007-03-28
Posty: 116
Punktów :   

Zasady

Zasady rekrutacji ustala GuildMaster aktualnie Francik.
Dział wkrótce zaktualizowany.


W cieniu wyschłego drzewa Skrył się Mroczny Władca Rozsiewając zgnilizny odór,
Zatruł piękność świata Niebo stało się czarne, Ziemia krwią nasiąkła. Trup z zapomnianego grobu
                                        Roztrzaskal swą mogiłę.

Offline

 

#2 2009-08-22 16:11:37

Francik

Moderator

6169747
Zarejestrowany: 2007-03-29
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zasady

Rekrutacja otwarta dla osob ktore posiadaj juz doswiadczenie w grze World of Warcraft bez wzgledu na ich dotychczasowy lvl. Nie przyjmujemy Alt ani Twinkow tylko samych aktywnych graczy. Nie bede pisal co posiadamy bo kazda gildia pewnie to ma panuje u nas mila atmosfera i kazdy kto potrafi ci pomoc w jakis sposob to zrobi jesli jestes zainteresowany zloz swoje podanie tutaj lub napisz w grze na nick Francik


FOR THE HORDE !!!

Offline

 

#3 2009-09-22 21:36:54

horior

Kot

Zarejestrowany: 2009-09-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zasady

No to jedziemy...

Witam wszystkich !! Gram w wow'a nie długo, na globcu nie grałem, ale mam tyle doświadczenia że umiem się bardzo dobrze połapać, co i jak ? Moją postacią jest Horior, tauren, warrior (dps) którego profesją jest BS i mining. Interesuje mnie głównie gra pve, tutaj insty, raidy. Chcę wstąpić w Wasze progi, gdyż moja była gildia się nieszczenśliwie rozpadła (ehhh, a tak fajnie było..). Liczę na to, że jak uda mi się pozytywnie przejść rekrutacje i zostane członkiem gildi, to spędze tu bardzo miłe chwile, na instach

                                                                                                               Pozdrawiam Horior !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cdarkcrusade.pun.pl www.monavie.pun.pl www.bakugan-nowa-vestroja-pl.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.3daysgrace.pun.pl